NaStyku.pl

Piknik Europejski pod hasłem „Muzyka i sztuka” w Zespole Szkół Tęcza w Zgorzelcu

W czwartek, 19 maja 2022. w Zespole Szkół Tęcza w Zgorzelcu odbył się Piknik Europejski pod hasłem „Muzyka i sztuka”, w którym uczestniczyli uczniowie szkoły ze Zgorzelca oraz partnerskiej Regenbogengrundschule w Goerlitz.
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe
Oprócz występów taneczno-wokalnych, gospodarze przygotowali cały szereg atrakcji m.in. stanowisko sensoryczne, dmuchane place zabaw, łamigłówki oraz smaczne przekąski.
 
Piknik był doskonałą okazją do zabawy, edukacji i rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki temu uczniowie przezwyciężają bariery językowe oraz mają okazję do integracji z rówieśnikami. 
 
Na zaproszenie gospodarzy w wydarzeniu udział wzięli Przewodnicząca Rady Powiatu Zgorzeleckiego Małgorzata Sokołowska oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik.
 
 
 
 
 
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu (4)
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również