NaStyku.pl

Wycieczka z Muzeum Łużyckim do Görlitz

Rozpoczęliśmy sezon wycieczkowy! Miło nam poinformować, że już w najbliższy czwartek 17 maja o godzinie 16:30 ruszy klasyczna wycieczka przez stare miasto Görlitz.
Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza na wycieczkę do Görlitz.
Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zaprasza na wycieczkę do Görlitz.

Wycieczka jest adresowana do osób, które nie miały jeszcze możliwości poznania GÓRNEGO I DOLNEGO RYNKU GÖRLITZ. Aczkolwiek dla osób, które chcą przypomnieć sobie klasyczne zabytki sąsiedniego miasta, nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystały z oferty. Przewodnikiem wycieczki będzie Marek Bader.

Zapisy: osobiście w sekretariacie Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu oraz telefonicznie pod numerem 75 648 24 24.
Koszt 10 zł /osoba

Bilety prosimy zakupić w siedzibie muzeum do dnia 16.05.2018r. Każdy z uczestników wycieczki zobowiązany jest pokazać bilet przewodnikowi wycieczki. Zbiórka o godz. 16:29 pod Muzeum Łużyckim w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 15.

Każdy z uczestników wycieczki zobowiązuje się samodzielnie ubezpieczyć na czas trwania wycieczki (dot. kosztów leczenia poza RP oraz NNW).

Muzeum Łużyckie pracuje:
poniedziałek-piątek 8:00-16:00
środa 10:00-18:00 wstęp wolny
sobota - niedziela 11:00-16:00

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również