NaStyku.pl

Zgorzelec: Samochód skradziony na terenie Niemiec został odnaleziony w naszym mieście

Policjanci ze zgorzeleckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z niemieckiej grupy NYSA na jednym z parkingów w mieście odnaleźli pojazd marki Renault pochodzący z kradzieży.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami z niemieckiej grupy NYSA w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości samochodowej uzyskali informację o miejscu, gdzie może znajdować się skradziony pojazd.

W wyniku podjętych czynności na jednym z parkingów w Zgorzelcu funkcjonariusze ujawnili samochód marki Renault. Po sprawdzeniu w bazach danych okazało się, że pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanego mienia pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 70 000 zł. Pojazd zostało zabezpieczony na policyjnym parkingu do dalszych czynności procesowych i po ich zakończeniu zostanie wydany właścicielowi - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tym przestępstwem.

Zobacz też: 

Bogatynia: Zgłosił kradzież samochodu. Jak się okazało, rozbił go o drzewo pod wpływem alkoholu

Lubań: Policjanci uratowali 49-latka, który próbował popełnić samobójstwo

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również