NaStyku.pl

Zgorzelec i Görlitz w oczach Ignacego z Japonii

Ignacy z Japonii to młody youtuber, który podbił Internet i zaimponował wszystkim swoją znajomością języka polskiego. Podczas ostatniego pobytu w naszym kraju odwiedził Zgorzelec i Görlitz. Czy mu się podobało? Tego dowiesz się z relacji wideo!
Ignacy z Japonii to pseudonim pod jakim prowadzi kanał wideo w serwisie YouTube. Naprawdę nazywa się Kohei Iwata / fot. Facebook
Ignacy z Japonii to pseudonim pod jakim prowadzi kanał wideo w serwisie YouTube. Naprawdę nazywa się Kohei Iwata / fot. Facebook

YouTuber tak naprawdę nazywa się Kohei Iwata. Ignacy z Japonii to tylko pseudonim pod jakim prowadzi swój kanał wideo. Do jego założenia namówili go polscy znajomi. Dzieli się z internautami swoją miłością do Polski i tłumaczy zawiłości naszego języka. Opowiada też o Japonii.

„Ignacy” mieszka w Japonii na wyspie Kyushu, studiuje filologię angielską. Naukę języka polskiego rozpoczął w 2016 r., gdy zakochał się w muzyce zespołu rockowego Abraxas z Bydgoszczy. Przez rok mieszkał w kraju nad Wisłą, gdzie był wolnym słuchaczem polonistyki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Sam przyznaje, że jest introwertykiem, ale to nie przeszkadza mu w „mówieniu do kamery” . Zresztą zobaczcie sami!

 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Funkcjonariusze straży granicznej patrolujący "zieloną granicę" / fot. NOSG

Nielegalnie przez zieloną granicę

Na granicy
piątek, 29 maja 2020, 12:39
Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 33 obywateli Ukrainy, którzy nielegalnie próbowali przekroczyć granicę z Czechami.

Zobacz również