NaStyku.pl

Zatrzymano poszukiwanego Polaka

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali poszukiwanego przez sąd i prokuraturę 44-letniego Polaka. Mężczyzna przekazany został przez służby niemieckie z uwagi na popełnione w Niemczech przestępstwo.
Straż Graniczna / fot. NOSG
Straż Graniczna / fot. NOSG

10 czerwca funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali 44-letniego Polaka, którego służby niemieckie przekazały w ramach readmisji do naszego kraju. Mężczyzna został wydalony z Niemiec za pobicie.

Podczas potwierdzania jego danych personalnych funkcjonariusze ujawnili, że 44-latek poszukiwany jest również w Polsce na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia 182 dni kary pozbawienia wolności za wandalizm oraz na podstawie zarządzenia prokuratury w związku z uporczywym uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. 

Po sporządzeniu dokumentacji służbowej funkcjonariusze Straży Granicznej przekazali 44-latka do najbliższego aresztu śledczego.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również