NaStyku.pl

Zapraszamy na festyn w ZOO Görlitz

W niedzielę, 10 września, w godzinach od 9.00 do 18.00, odbędzie się festyn z programem pełny atrakcji!
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Regionalny handel i rękodzieło, liczne stanowiska rzemieślnicze i eksperymentalne, gry i zabawy dla dzieci, prezentacje zwierząt, ekscytujące fakty ze świata zoo, a także rozrywkowy program sceniczny z przerwami 
na prezentacje zwierząt, gwarantują udaną wycieczkę dla całej rodziny.

Tegoroczną atrakcją festynu będzie bogaty program sceniczny w godz. od 14:00 do 17:00 ze „zwierzęcą jogą” dla młodszych i starszych, występami młodzieżowej grupy teneczno-sportowej Grün-Gold e.V. oraz niezwykłymi prezentacjami pandy i wielbłąda – zdradza pedagog w zoo i organizatorka festynu Franziska Leonhardt.

Poza sceną podczas spaceru po zoo można będzie odwiedzić stoiska wielu regionalnych wystawców, stowarzyszeń, artystów. Prezentacje zwierząt oraz stoisko informacyjne prezentujące wgląd w codzienne życie opiekunów zwierząt, zapraszają odwiedzających do zanurzenia się w świecie mieszkańcówzoo. Szeroka gama potraw z prowadzonego przez zoo baru "Korytkowo" będzie kulinarnym dopełnieniem dnia.

Pełny program dostępny jest na stronie www.tierpark-goerlitz.de/Festyn.html.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również