NaStyku.pl

Z więzienia do więzienia

W ręce pograniczników wpadł 32-letni bogatynianin poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Mężczyzna za rozprowadzanie narkotyków spędzi w zakładzie karnym najbliższe pół roku.
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne
Straż Graniczna / zdjęcie ilustracyjne

Do zatrzymania doszło dzisiaj (18.06), gdy mężczyznę do Polski przekazały służby niemieckie. 32-letni mieszkaniec Bogatyni został wydalony z Niemiec po odbyciu kary pozbawienia wolności za kradzieże, których tam dokonywał.

W trakcie kontroli dokumentów przekazanego Polaka funkcjonariusze staży granicznej ze Zgorzelca stwierdzili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wystawionych przez Sąd Rejonowy w Zgorzelcu – informuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Bogatynianin ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe oraz 10 dni aresztu za kradzieże. Po konsultacji z jednostką prowadzącą poszukiwania mężczyzna został zatrzymany, a następnie przewieziony do najbliższego aresztu śledczego.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Polsko-czeskie rozmowy o wodzie / fot. UMiG Bogatynia

Woda z Bogatyni popłynie do Czech?

Na granicy
środa, 09 października 2019, 08:57
W bogatyńskim urzędzie odbyło się spotkanie dotyczące możliwości zaopatrzenia mieszkańców pobliskich czeskich miejscowości w wodę pitną z Bogatyni.
14. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa-Miasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa

14. Bieg przy Pochodniach. Ruszyły zapisy!

Na granicy
poniedziałek, 07 października 2019, 13:07
Zapraszamy na bieg w Parku Mostów | 14. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa – Miasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa, który odbędzie się 25 października 2019r. (piątek).

Zobacz również