NaStyku.pl

Współpraca się opłaca

Dzięki wieloletniej współpracy Wójta Gminy Sulików Roberta Starzyńskiego ze stroną niemiecką, grupa 20 dzieci z terenu Gminy Sulików w dniu 08.07.2019 r. za darmo wyjechała do Hohendubrau w Niemczech na kolonie letnie.
Wyjazd dzieci na kolonię do Niemiec / materiały prasowe Gminy Sulików
Wyjazd dzieci na kolonię do Niemiec / materiały prasowe Gminy Sulików

Organizacją wyjazdu zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Sulikowie. Tym razem kolonie odbywać się będą pod hasłem "Gwiazdy pod namiotem cyrkowym".

Grupie kolonistów z Polski podczas podróży towarzyszył Burmistrz Gminy Hohendubrau Denis Riese. W trakcie kilkudniowego pobytu na uczestników czeka wyjazd na basen, wycieczki po okolicy, wieczory artystyczne, dyskoteki i ogniska oraz zajęcia tematyczne. Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński uczestnikom kolonii życzył bezpiecznego i udanego wypoczynku, a rodziców zaprosił do udziału w festynie jaki odbędzie się w Groß Radisch na zakończenie pobytu.

Dzięki współpracy Wójta Gminy Sulików z Gminą Hohendubrau nasze dzieci wyjechały na kolonie do Niemiec

Dzięki współpracy Wójta Gminy Sulików z Gminą Hohendubrau nasze dzieci wyjechały na kolonie do Niemiec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wizyta studyjna delegacji gruzińskiej w Zgorzelcu

Zgorzelec dzieli się doświadczeniem z Gruzją

Na granicy
poniedziałek, 15 lipca 2019, 11:41
Starając się o wejście do UE Gruzini odwiedzają różne europejskie kraje i pytają, jak radzić sobie z gospodarczą i społeczną zapaścią.
Śmieci komunalne z Niemiec i Czech miały trafić na polskie składowiska / fot. KAS

Śmieci z zagranicy miały trafić na polskie składowiska

Na granicy
środa, 10 lipca 2019, 09:54
W lipcu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali dwa transporty śmieci z zagranicy, które miały trafić na polskie składowiska. Ciężarówki przyjechały do Polski z Niemiec i Czech.

Zobacz również