NaStyku.pl

Witka... cudze chwalicie, swego nie znacie

Trochę jakby zapomnieliśmy w ostatnich latach, że mamy zupełnie niedaleko prawdziwe eldorado dla miłośników sportów wodnych. A tymczasem...
Nad Witką znów można fajnie spędzić letni czas. Żeglarze zapraszają
Nad Witką znów można fajnie spędzić letni czas. Żeglarze zapraszają

Żeglarze z Sekcji Żeglarskiej KS Turów zapraszają wszystkich, którzy lubią miło spędzić czas nad wodą na swoją przystań nad zalewem Witka. Łatwo tam dojechać od strony Ręczyna drogą w kierunku Spytkowa. Ze ścieżki rowerowej opasającej Witkę wystarczy zboczyć około 150 metrów. Przystań otwarta jest codziennie od godziny 10:00 do 18:00. Na przystani znajduje się trawiasto-piaszczysta plaża, miejsce na ognisko, stoliki z ławkami i możliwością grillowania (grille różnej wielkości są na miejscu). Można wypożyczyć dwuosobowe kajaki, rower wodny i żaglówki typu „Flayer”. Osoby posiadające własny sprzęt jak: ponton, kajak, motorówka, skuter wodny czy żaglówka mogą go wygodnie zwodować korzystając z pochylni (slipów) z wciągarkami a następnie skorzystać z pomostów i nabrzeża. Na przystani znajduje się pole namiotowe oraz miejsce na przyczepy kempingowe i kampery. W hoteliku znajduje się 20 miejsc noclegowych a w sanitariatach ciepła i zimna woda.
Jest woda, jest słońce... czego chcieć więcej.

Aktualna ocena: 3,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony samochód oraz funkcjonariusz straży granicznej / fot NOSG

Odzyskano samochód o wartości 160 tys. zł

Na granicy
wtorek, 21 stycznia 2020, 10:55
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu odzyskali skradziony w Niemczech samochód marki Fiat Camper o wartości 160 tys. zł – informuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zobacz również

Straż Graniczna, zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG
Na granicy
wtorek, 07 stycznia 2020, 16:17

Telefon po pomoc

Kierownik zmiany w Placówce Straży Granicznej odebrał dramatyczny telefon. Dzwoniąca...