NaStyku.pl

Wiosenny występ polsko-niemieckiego CYRKUSA

Sezon warsztatowy polsko-niemieckiego „CYRKUSA w sklepie | im Laden” w tym roku szkolnym właśnie dobiega końca.
fot. Otto Kronschwitz
fot. Otto Kronschwitz

W ramach projektu co tydzień blisko 100 dzieci i młodzieży z Görlitz 
i Zgorzelca 
oraz okolic uczestniczy w 11 różnych kursach. Po intensywnych miesiącach warsztatów przyszedł czas na przerwę wakacyjnę. Wcześniej jednak wszyscy artyści i artystki CYRKUSA wraz z prowadzącymi warsztaty dadzą wspólne show, w tym roku pod hasłem „Ogórkimonster . Fantazja . Land”.

Perypetie naszych CYRKUSowców, od maluchów z Baby CYRKUS, po starszaków z samozwańczej grupy Pidżama Banana: jazdę na monocyklu, balansowanie na kuli, akrobacje na chustach i trapezach, skecze klaunów i popisy żonglerskie, widzowie będą mogli poznać i podziwiać na dwóch występach:

w piątek, 12.05.2023 r. o godz. 16:00 

oraz w sobotę, 13.05.2023 r. o godz. 15:00

Pokazy odbędą się na scenie amfiteatru Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu. 

Wstęp wolny. Mile widziane datki.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również