NaStyku.pl

Wakacyjna akcja w Naszym Zoo Goerlitz - Zgorzelec

Malowanie na kamieniach dla dużych i małych 15 lipca 2022 od godz. 10:00 do 16:00!
Nasze Zoo
Nasze Zoo

Kolorowy, różnorodny i piękny jest świat zwierząt każdego dnia w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec! Pracownicy zoo wzywają wszystkie kreatywne dusze do przeniesienia tej kolorowej różnorodności na kamienie!  Bez względu czy to panda czerwona, niebieski paw czy bażant złocisty - każdy może uwiecznić swojego zwierzęcego ulubieńca na kamieniu. Kamienne dzieła zostaną umieszczone na wystawie w alei bukowej.

 
Udział w akcji mogą wziąć wszyscy goście odwiedzający Nasze Zoo tego dnia, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia. Pędzle oraz kamienie będą czekać na małych i dużych miłośników zwierząt, pragnących puścić wodze swojej malarskiej fantazji. 


Pierwszych 100 artystów po namalowaniu swojego dzieła otrzyma mały upominek w postaci biletu dla dziecka do Findlingspark Nochten.  

Tego dnia obowiązują bilety w regularnych cenach: 4,90 € bilet ulgowy i 8,90 € bilet normalny.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. OSP Porajów

Pożar ścierniska w Porajowie

Na granicy
czwartek, 11 sierpnia 2022, 09:24
Wczoraj wieczorem w Porajowie, na granicy Polski i Czech doszło do rozległego pożaru ścierniska.

Zobacz również