NaStyku.pl

Wakacje w Zoo Görlitz-Zgorzelec. Kolorowy program wakacyjny oraz zabawy wodne

Podczas letnich wakacji, od 10 lipca do 18 sierpnia 2023 goście odwiedzający Zoo Görlitz, zarówno milusińscy jak i nieco starsi, mogą skorzystać z wakacyjnej oferty poświęconej ochronie gatunków.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

W każdąśrodę o godzinie 14:00 można będzie dotykać, wąchać i odkrywać ochronę gatunków za pomocą kufra WWF. "Zostań (zagrożonym) zwierzęciem" to motto przewodnie malowania twarzy w szczytnym celu, w każdy piątek od 10:00 do 12:00 i od 13:00 do 15:00. Datki przekazane za przemianę dziecięcych twarzy w dzikie pszczoły, czerwone pandy, sowy i tym podobne, zostaną przeznaczone na projekty ochrony odpowiednich gatunków w zoo.

Szczególnie wskazana w tym roku jest wizyta w zoo w upalne dni.

Od teraz nasi goście, podobnie jak nasze alpaki, ary i inne zwierzęta, mogą cieszyć się orzeźwiającym prysznicem wodnym - zdradza dyrektor zoo, dr Sven Hammer.

Nowy prysznic XXL w pobliżu baru Korytkowo, zapewnia zabawę z wodą i ochłodę zarówno dla dwu- jak i czworonożnych przyjaciół zoo.

Zoo w Görlitz, które zostało wyróżnione nagrodą familienausflug.info jako saksoński cel podróży roku 2023, życzy wszystkim dzieciom relaksujących wakacji i mnóstwa przygód w wolnym czasie w zoo!

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html 
tel. + 48 511 265 954+49 3581 66 93000

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również