NaStyku.pl

Uwaga! Utrudnieniach w ruchu w Görlitz

W najbliższym czasie na terenie miasta Görlitz wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.
fot. Karolina Niemczyk
fot. Karolina Niemczyk

Dojazd między ulicami Dr.-Kahlbaum-Allee i An der Obermühle będzie zamknięty w dniach 20-22 czerwca z powodu wylewania nawierzchni. Tymczasowy dojazd będzie możliwy przez Brückenstraße.

Obermarkt (Górny Rynek), Klosterplatz i Untermarkt (Dolny Rynek) będą zamknięte dla ruchu samochodowego od godz. 18.00 w dniu 24 czerwca do godz. 16:00 w dniu 26 czerwca ze względu na odbywające się w tym rejonie wydarzenia w ramach Łużyckiego Zjazdu Kościoła Ewangelickiego. Możliwy będzie dojazd do Fischmarktstraße od strony Elisabethstraße oraz wyjazd z Nonnenstraße w kierunku Elisabethstraße, jak również wyjazdy ze Steinstraße i Breite Straße w kierunku barbakanu Kaisertrutz przy Platz des 17.Juni.

Z powodu awarii sieci wodociągowej od 20 czerwca do 30 czerwca zamknięta dla ruchu drogowego pozostanie część ronda Brautwiesenplatz na wysokości Lutherstraße. Od strony Bahnhofstrasse nie będzie można zjechać z ronda w Lutherstrasse. Od strony B99/Cottbuser Strasse zjazd jest możliwy tylko w Spremberger Strasse i Brautwiesenstrasse. Zjazd w Lutherstrasse, Bahnhofstrasse i Landeskronstrasse pozostanie zamknięty. Wyznaczono objazdy.

Mapka z utrudnieniami i objazdami: https://www.list.smwa.sachsen.de/sperr-app-bis/Bis/

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również