NaStyku.pl

Utrudnienia na A4 w kierunku Drezna

Od 27 lipca do 23 września na autostradzie A4 po niemieckiej stronie, na pasie w kierunku Drezna będą prowadzone prace remontowe. Należy przygotować się na utrudnienia.
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne
fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne

To nie jest dobra wiadomość, szczególnie dla pracowników transgranicznych. Od 27 lipca rusza remont autostrady A4 w kierunku Drezna. Prace będą prowadzone na odcinku pomiędzy Kodersdorf i Bautzen Ost i potrwają aż do 23 września. 

 Autobahn GmbH des Bundes udziela w sprawie remontu więcej informacji, a także zachęca podróżujących do korzystania z objazdów. Niestety w tym samym czasie w Zgorzelcu rusza końcy etap remontu śródmieścia i od 25 lipca zamknięty będzie dojazd do mostu Jana Pawła II. Oznacza to, że ruch kołowy do Niemiec nie będzie się nim odbywał aż do 15 października. 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. OSP Porajów

Pożar ścierniska w Porajowie

Na granicy
czwartek, 11 sierpnia 2022, 09:24
Wczoraj wieczorem w Porajowie, na granicy Polski i Czech doszło do rozległego pożaru ścierniska.

Zobacz również