NaStyku.pl

Trzy matki, jeden ojciec, trzech przyrodnich braci

Grupa młodych samców wielbłąda szaleje w wiosce tybetańskiej goerlitzkiego zoo. Odwiedzając Nasze Zoo w ten weekend można wziąć udział w „dyniowym safari”, w ramach którego można zdobyć cenne nagrody.
fot. C. Hammer
fot. C. Hammer

Azar, Faruk i Jenghes to owoce miesiąca miodowego, jaki ich matki Asmara, Shirin i Chemali, odbyły prawie dwa lata temu. Trzech młodych samców ma tego samego ojca, Jenghes i Azar są także kuzynami - ich matki są siostrami. Co ciekawe, Jenghes, tak samo jak jego matka posiada brązowe umaszczenie, Azar natomiast odziedziczył białe umaszczenie po ojcu.

Siedmiomiesięczne źrebięta pozwalają sobie coraz częściej oddalać się od swoich matek. W międzyczasie odkryły, iż wielką frajdę sprawia im wspólne fikanie koziołków, zabawa oraz irytowanie pozostałych mieszkańców wybiegu, czyli jaków i kóz kaszmirskich, którzy przystają na to ze stoickim spokojem.

 Szaleństwa młodocianej grupy wielbłądów można obserwować na terenie tybetańskiej wioski, jeszcze przez trzy tygodnie. 

Odwiedzając Nasze Zoo w ten weekend można wziąć udział w „dyniowym safari”, w ramach którego zostanie rozlosowany pakiet składający się z: biletu rodzinny do zoo, kubka oraz pluszowego lisa.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de 
Cennik: https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. + 48 511 265 954+49 3581 66 930 00

Jak dojechać do Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec?

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również