NaStyku.pl

Tragiczny wypadek autokaru na Ukrainie. Wyjechał z Charkowa w kierunku Zgorzelca. Zginęło 27 osób

Do zdarzenia doszło 3 maja około godziny 19.20 na autostradzie Kijów-Czop niedaleko miejscowości Sitne na Ukrainie. Autobusem podróżowały 38 pasażerów, zginęło 26 z nich i kierowca minibusa.
FB Ukraińska Policja
FB Ukraińska Policja

Do tragicznego wypadku doszło 3 maja około godziny 19.20 na autostradzie Kijów-Czop niedaleko miejscowości Sitne na Ukrainie (między Lwowem a Równem). Jak podają ukraińskie władze, według ustaleń śledczych wynika, że kierujący minibusem Mercedes Vito uderzył w cysterną z paliwem, która następnie zderzyła się z autobusem. Doszło do pożaru, który objął wszystkie pojazdy. 

Jak podaje dziennikwschodni.pl autobusem, który miał jechać z Charkowa do Zgorzelca podróżowało 38 osób. Niestety tylko 12 z nich przeżyło. Zginął też kierowca minibusa, a kierowca cysterny z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. 

Uczestnicy wypadku pochodzili z obwodu żytomierskiego, kijowskiego, czernihowskiego, charkowskiego i chmielnickiego na Ukrainie. 

Fot. FB Ukraińska Policja

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również