NaStyku.pl

Szukanie Wielkanocnych Jaj, młode zwierzęta i inne atrakcje od 29 marca do 1 kwietnia w Naszym Zoo

Wielkanoc w Zoo Görlitz to wyjątkowe święto pełne przygód ze zwierzętami i zabawy.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

 Święta Wielkiej Nocy są okazją do spędzania czasu z rodziną, dlatego jest nam niezmiernie miło, iż nasz Wielkanocny program, na który składają się: codzienne poszukiwanie Wielkanocnych Jaj (10:00 i 15:00), wyścig taczek z obornikiem dla każdego oraz bliski kontakt z młodymi zwierzętami, oferuje atrakcje dla całej rodziny - mówi dr Sven Hammer, dyrektor Zoo Görlitz. Dla żądnych wiedzy, przewidziano prezentacje zwierząt o godz. 11:30, 14:30 i 16:00, podczas których można będzie dowiedzieć się ciekawostek ze świata zwierzęcych mieszkańców zoo - dodaje.


Wielką popularnością podczas imprez w zoo, od lat, cieszy się Koło Fortuny na Rzecz Ochrony Gatunków, dzięki któremu ochrona gatunków to także świetna zabawa, dlatego w tych dniach nie może go zabraknąć!
Dodatkową atrakcją w te święta, od 29 marca do 1 kwietnia 2024 r. jest Wielkanocny Rajd po parkudla każdego. Rajd polega na znalezieniu i policzeniu różnych sylwetek pisanek, zajączków i piskląt, rozmieszczonych na terenie zoo. Osoby, które odnajdą wszystkie sylwetki i dokładnie je policzą mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody!

Załoga zoo życzy wszystkim Wspaniałych, Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy! I do ZOObaczenia!- kontynuuje dr Hammer.

Zoo zastrzega sobie prawo do zmiany programu z powodu złej pogody. Program Wielkanocnego Festynu, szczegółowe informacje, a także bilety online na zoo-goerlitz.de.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również