NaStyku.pl

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. zaprasza do koLABORacji na animacje językowe

19 października 2018 r. odbędzie się jednodniowy warsztat metodyczny dotyczący animacji językowej. Pod okiem doświadczonych trenerów, uczestnicy będą mieli szansę poznać podstawowe techniki stosowane przez organizatorów wymian międzynarodowych.
(fot.: Anna Caban)
(fot.: Anna Caban)

Przygotowany program ma na celu przełamywanie barier i integrację w grupach wielojęzycznych. Będzie to szansa na to, by dowiedzieć się jak oswajać temat nauki obcego języka, dzięki zastosowaniu gier i zabaw. Pewną ich część będzie okazja przetestować na samym sobie, w trakcie tego spotkania, a potrzebne materiały będą dostępne dla uczestników, by mogli w przyszłości swobodnie stosować w swojej pracy zdobyte umiejętności.

Do wzięcia udziału w naszych warsztatach szczególnie zachęcamy osoby pracujące z grupami wielojęzycznymi, nauczycieli języków, animatorów oraz wszystkich chętnych do wymiany doświadczeń w kwestii nauki języka.

Zaczynamy o 10.00 na Hospitalstraße 29 w przestrzeni koLABORacji. Zakończenie planowane jest na godzinę 17.00.

Opłata za udział w warsztacie wynosi 40zł lub 10€, cena obejmuje catering w zaplanowanych przerwach. Warsztat poprowadzony będzie w języku niemieckim i polskim, do wzięcia udziału wystarczy znajomość jednego z nich.

Rejestracja możliwa jest przez formularz internetowy na stronie pnwm.org. link                                        

Jest to jedno z siedmiu wydarzeń organizowanych przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży oraz instytucje kulturalne z Polski i Niemiec w tegorocznym cyklu Zip Zap. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, ale nie odpowiada Wam termin lub miejsce, zachęcamy do zapoznania się z pełną listą planowanych warsztatów na stronie pnwm.org.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną / fot. Policja Brandenburska

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Na granicy
czwartek, 21 lutego 2019, 09:13
23 października 2018 r. w miejscowości Forst/Łużyce w Niemczech zaginął Marek Słomka. Według informacji Policji Brandenburskiej mężczyzna mógł przebywać na terenie Lubska lub w jego okolicach. Mógł też udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4.

Zobacz również