NaStyku.pl

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Jak realizować projekty w międzynarodowej pracy z młodzieżą oraz jak wspierać tworzenie międzynarodowej sieci kontaktów wśród lokalnych działaczy?
fot. Jakub Purej
fot. Jakub Purej

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen e.V. oraz Biuro ds. Międzynarodowej Pracy z Młodzieżą w Saksonii "Uferlos" zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura - Miejsce Pamięci Stalag VIIIA (Koźlice 1, 59-900 Zgorzelec) i będzie tłumaczone symultanicznie na język polski i niemiecki.

Głównym tematem spotkania będą przeszkody i trudności przy planowaniu i realizacji działań w ramach transgranicznej mobilności oraz równe przejęcie odpowiedzialności przez wszystkich zaangażowanych partnerów (PL-DE).

„Dlaczego się nie udaje? Jak radzić sobie z różnicami w rozumieniu i sposobie pracy mającymi wpływ na powodzenie projektu?” – szukając odpowiedzi na te pytania wymienimy się spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat czynników sukcesu.

Ponadto zajmiemy się korzyściami i możliwościami płynącymi z sieciowania oraz dobrą współpracą pomiędzy organami administracji publicznej a niezależnymi podmiotami. 

Wydarzenie odbywa się we współpracy z MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V., Stowarzyszeniem na rzecz Pamięci, Edukacji, Kultury.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Choinka na Dolnym Rynku (Untermarkt) w Görlitz / fot. Kulturservice Görlitz

Czas, start! Rusza Śląski Jarmark Bożonarodzeniowy

Na granicy
czwartek, 05 grudnia 2019, 13:30
Jutro o godz. 14:00 ruszy świąteczny jarmark na Starym Mieście. Stoiska handlowe i gastronomiczne już stoją. Teraz trwa ich aranżacja i przygotowanie do trwającego 17 dni jarmarku.
Most graniczny Pieńsk - Deschka (wizualizacja) / fot. DSDiK

Budowa mostu granicznego Pieńsk - Deschka coraz bliżej

Na granicy
środa, 04 grudnia 2019, 09:41
Przekazanie dokumentacji projektowej stronie niemieckiej zapoczątkowało w powiecie zgorzeleckim dużą inwestycję – budowę mostu granicznego Pieńsk-Deschka. Prace planistyczne trwały dwa lata.

Zobacz również