NaStyku.pl

Skrzyżowanie Elisabethstraße-Klosterplatz w Görlitz wyłączone z ruchu

Od 1 listopada do przypuszczalnie 15 grudnia br. skrzyżowanie Elisabethstraße/Klosterplatz w Görlitz będzie całkowicie wyłączone z ruchu z powodu przełożenia mediów.
fot. Urząd Miasta Görlitz
fot. Urząd Miasta Görlitz

Północny odcinek Elisabethstrasse przy szkole z kierunku Joliot-Curie-Strasse będzie oznaczony jako  droga bez przejazdu. Południowy odcinek Elisabethstrasse będzie oznaczony jako droga jednokierunkowa między Joliot-Curie-Strasse do Marienplatz. Objazd do Obermarkt zostanie poprowadzony ulicami Schützenstraße, James-von-Moltke-Straße, Blumenstraße, Wilhelmsplatz, Hospitalstraße, Krölstraße, Luisenstraße und Demianiplatz. W tym okresie na ulicy Hospitalstrasse między Jakobstrasse i Krölstraße będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Objazd z Obermarkt zostanie poprowadzony przez  Demianiplatz, Luisenstraße, Krölstraße i Bahnhofstraße. Obecne zakazy postoju na Struvestraße będą obowiązywać nadal, ponieważ z tej drogi będą korzystać autobusy komunikacji publicznej.

Wszystkie utrudnienia w ruchu w Saksonii

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Nasze Zoo

Obdarowywanie zwierząt w Zoo Görlitz-Zgorzelec

Na granicy
poniedziałek, 27 listopada 2023, 09:26
W Zoo Görlitz znów robi się przytulnie, tu i ówdzie pojawiły się świąteczne ozdoby, to znaczy, iż ponownie zbliża się czas, kiedy przyjaciele czworonożnych mieszkańców zoo, mogą przynosić dla nich prezenty.

Zobacz również