NaStyku.pl

Rusza lodowisko na Obermarkcie

Już dziś (22.11.) o godz. 17 odbędzie się otwarcie romantycznego lodowiska na Górnym Rynku (Obermarkt) w Görlitz. Jako szczególną atrakcję, po oficjalnych przemówieniach zobaczycie pokaz tańca na łyżwach.
Lodowisko na Obermarkcie / fot. Kulturservice Görlitz
Lodowisko na Obermarkcie / fot. Kulturservice Görlitz

Wystąpi profesjonalna łyżwiarka figurowa Paula Mikolajczyk, dwukrotna mistrzyni jazdy figurowej na łyżwach w Saksoni. Nie możecie tego przegapić.

Lodowisko w Görlitz czynne będzie aż do 5 stycznia 2020 roku. Normalny bilet wstępu kosztuje 4 euro, a ulgowy 2,5 euro. Za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 3 euro. W każdy czwartek od godz. 18:00 do godz. 20:00 odbywać się będzie dyskoteka na lodzie.

Jazda na łyżwach pod gołym niebem w otoczeniu odrestaurowanych, pięknych kamienic, jest atrakcją także podczas Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. W stojącej obok drewnianej chacie można się ogrzać przy kubku grzanego wina.

fot. Kulturservice Görlitz

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Funkcjonariusze straży granicznej patrolujący "zieloną granicę" / fot. NOSG

Nielegalnie przez zieloną granicę

Na granicy
piątek, 29 maja 2020, 12:39
Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 33 obywateli Ukrainy, którzy nielegalnie próbowali przekroczyć granicę z Czechami.

Zobacz również