NaStyku.pl

Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę? Podaruj namiastkę zoo w formie patronatu lub karty prezentowej

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli nadal poszukujesz nietypowych, zrównoważonych i regionalnych prezentów, to możesz znaleźć je w goerlitzkim zoo.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Idealnym prezentem dla prawdziwych fanów zwierząt i zoo są liczne patronaty zwierzęce oraz ekskluzywne.   Każdy patron wspiera poprawę warunków hodowlanych zwierząt, otrzymuje certyfikat patrona oraz w zależności od rodzaju patronatu, informacje na temat swojego podopiecznego. Patronaty ochrony przyrody natomiast, są doskonałą formą wsparcia dla konkretnych projektów ochrony przyrody, realizowanych przez zoo Goerlitz, jak np. budowa hotelu dla dzikich zwierząt. 

Bliskie spotkania ze zwierzętami, także sprawią wielką radość. Zarówno bilet dzienny jak i ekskluzywne spotkania ze zwierzętami wraz z wglądem za kulisy pand czerwonych, kangurów olbrzymich i innych, to prezent, który zagwarantuje niezwykłe oraz niezapomniane chwile w gronie bliskich, w nadchodzącym Nowym Roku. Szczególną radość oraz ciepło zapewnią nowe wyroby z wełny wielbłądziej.

W 2022 roku Nasze Zoo ponownie stanęło w obliczu wyzwań finansowych, tym razem z powodu rosnących kosztów energii elektrycznej. Tym bardziej cieszy nas wsparcie naszych wiernych gości, którzy w trudnych czasach myślą o nas, kupując prezenty świąteczne. W ten sposób można jednocześnie uszczęśliwiać rodzinę, przyjaciół czy partnerów firmowych, wspierając zarazem ochronę gatunków i edukację ekologiczną – dodaje dyrektor zoo dr. Sven Hammer.

Świąteczne upominki można nabyć na miejscu w kasie zoo lub poprzez sklep internetowy: zoo-goerlitz.de/online-shop.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de 
Cennik: 
https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html
tel. 
+ 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również