NaStyku.pl

Poznaj szkołę bez wychodzenia z domu

Trwają kolejne wirtualne Dni Otwarte w Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz. Podobnie jak przed rokiem, zainteresowani nauką w klasach o profilu dwunarodowym dwujęzycznym, mogą zwiedzić szkołę i porozmawiać z kadrą wirtualnie, bez wychodzenia z domu.
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz

Wirtualne Dni Otwartych Drzwi dla uczniów, rodziców i gości zainteresowanych poznaniem szkoły i warunków nauki pozostaną otwarte aż do ferii zimowych, które w Saksonii rozpoczną się 12 lutego.

Oprócz zwiedzania szkoły organizatorzy przygotowali również spotkania online, podczas których można będzie osobiście porozmawiać z dyrekcją szkoły, nauczycielami różnych przedmiotów oraz doradcami zawodowymi. Kadra będzie do Państwa dyspozycji w dniach 8, 9 i 10 lutego 2022 r.

Dyrekcja Augustum-Annen-Gymnasium Görlitz cieszy się na Państwa wizytę i zaprasza do kontaktu za pośrednictwem strony: https://www.anne-augustum.de/pl/Wirtualnie-otwarte-Drzwi.html 

wirtualne Dni Otwarte w Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz

wirtualne Dni Otwarte w Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również