NaStyku.pl

Powiat Görlitz obchodzi 10. urodziny

Chcielibyście zobaczyć Starostwo Görlitz i poznać jego pracowników? Czy można się zgubić w budynku starostwa? Jaki jest smak kawy wypijanej w biurach? Czy pracownicy administracyjni potrafią upiec pyszne ciasta? Jesteście ciekawi odpowiedzi?
Görlitz
Görlitz

Jeśli tak, przyjdźcie koniecznie 25 sierpnia na Bahnhofstraße 24 w Görlitz.Starostwo otwiera swoje drzwi, by każdy zainteresowany mógł spojrzeć za kulisy administracji. Zorganizowane wycieczki poprowadzą m.in. do biura starosty, na taras z niepowtarzalnym widokiem na miasto, ale również do innych ciekawych pomieszczeń. Pod hasłem "Potrafimy nie tylko parzyć kawę" pracownicy zaprezentują, jak różnorodna jest ich praca. Jednak bez kawy obejść się nie da. Na zwiedzających czeka ukochany gorący napój a do tego ciasta upieczone przez pracowników starostwa.

Na dziedzińcu, spółki utworzone przez Powiat oraz inne przedsiębiorstwa i organizacje zapraszają w pełną niezapomnianych wrażeń podróż poznawczą dla całej rodziny.

Dowiecie się jak działa nowoczesna śmieciarka. Wypróbujecie swoich sił przy wykonywaniu odlewów z cyny albo wsiądziecie na e-bike. Wskoczcie w ciuchy z minionych epok i dajcie się sfotografować na historycznym tle. Sprawdźcie swoją szybkość i wiedzę podczas sortowania śmieci. Dowiedzcie się, jak ciężką pracą było zrobienie prania prze 100 laty. Bawcie się podczas malowania, majsterkowania, harców, łamigłówek i muzykowania!

Zbierzcie podczas Waszych poszukiwań symboliczne "Powiatowe stopy" i weźcie udział w wielkiej loterii fantowej. Z odrobiną szczęścia macie szansę na wygranie dodatkowych wrażeń w atrakcyjnych miejscach w Powiecie Görlitz i w Górnych Łużycach.

Czy teraz jesteście ciekawi? Zatem nie może Was zabraknąć 25 sierpnia między godziną 10.00 a 17.00.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również