NaStyku.pl

Poważny wypadek w Hradku nad Nysą

Miniony weekend I trudne warunki pogodowe dały się również we znaki strażakom z Kraju Libereckiego. Jak informują, w ostatnich dniach interweniowali do 50 wypadków i kolizji drogowych.
fot. HZS Libereckeho kraje
fot. HZS Libereckeho kraje

Jak informują strażacy z Kraju Libereckiego, do bardzo poważnego wypadku doszło tuż przy granicy z Polską, w Hradku nad Nysą. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Kierowca osobówki został mocno poszkodowany i helikopterem medycznym przetransportowano go do szpitala. Wcześniej strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by uwolnić kierowcę zakleszczonego w samochodzie. 

Według relacji strażaków z Czech, podczas minionego weekendu, interweniowali aż do 50 zdarzeń drogowych, do których doszło na obszarze Kraju Libereckiego. Głównie były to kolizje spowodowane załamniem pogody i trudnymi warunkami na drodze. Na szczęście nie ma informacji o wypadkach śmiertelnych. 

fot. HZS Libereckeho kraje (4)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również