NaStyku.pl

Polsko-czeskie rozmowy zawieszone do przyszłego tygodnia

Druga sesja polsko-czeskich negocjacji w sprawie kopalni w Turowie zakończyła się w czwartek 24 czerwca. Rozmowy zostaną wznowione we wtorek.
Polsko-czeskie rozmowy na temat KWB Turów / fot. gov.pl
Polsko-czeskie rozmowy na temat KWB Turów / fot. gov.pl

Rozmowy stron polskiej i czeskiej toczyły się w Pradze od trzech dni. Wcześniej delegacje spotkały się również w Pradze w ubiegłym tygodniu, a także odbyły wizytę studyjną w KWB Turów.

Obu stronom zależy na polubownym zakończeniu sporu. Jednak zarówno skala, jak i poziom szczegółowości prowadzonych rozmów wymagają czasu i dogłębnego zaangażowania ekspertów – powiedział uczestniczący w rozmowach od ich początku minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka. – Dlatego rozmowy będą kontynuowane w najbliższych dniach – dodał minister.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Casting do filmu: Cometh Girl

Casting do filmu: Cometh Girl

Na granicy
czwartek, 22 lipca 2021, 09:12
Reżyserzy szukają dziewczyny w wieku 14-17 lat, która mówi natywnie po niemiecku i zna polski na podstawowym poziomie (lub lepszym).

Zobacz również