NaStyku.pl

Podejrzany o usiłowanie zabójstwa wpadł podczas kontroli drogowej

To miała być zwykła kontrola drogowa, ale… w trakcie sprawdzania dokumentów okazało się, że pasażer poszukiwany jest przez policję za usiłowanie zabójstwa. Miał też przy sobie narkotyki.
Zabezpieczona przez funkcjonariuszy amfetamina / fot. NOSG
Zabezpieczona przez funkcjonariuszy amfetamina / fot. NOSG

W czwartek (23.07) funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie, pełniąc służbę na DK94, wytypowali do kontroli samochód osobowy marki Lexus na polskich numerach rejestracyjnych. Jednym z pasażerów był 35-letni Polak, poszukiwany od marca 2019 r. przez Prokuraturę Rejonową w Żyrardowie. Mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa uczestniczył w bójce i pobiciu z następstwem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mundurowi znaleźli przy nim blisko 19 gram amfetaminy o wartości ponad 2,2 tys. zł. Przeprowadzone badania narkotestem wykazały również, że był pod wpływem substancji odurzających.

Mężczyznę przekazano funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wolość dla bocianów – 2019 / fot. www.zoo-goerlitz.de, Ch. Wess

Bociani rok 2020 w Zoo Görlitz

Na granicy
piątek, 24 lipca 2020, 12:16
Dramat bocianów stacjonarnych oraz wolność dla tegorocznego potomstwa z Zoo Görlitz.

Zobacz również