NaStyku.pl

Piwo o wartości 7 tys. euro wypadło z ciężarówki i rozlało się na drodze

Do nietypowego wypadku doszło kilka dni temu w powiecie Görlitz. Ciężarówka zgubiła ładunek, którym było piwo o wartości 7 tys. złotych. Niestety butelki piwa potłukły się, a trunek wylał na drogę.
https://www.saechsische.de|Danilo Dittrich
https://www.saechsische.de|Danilo Dittrich

Ciężarówka z piwem jechała z miejscowości Horka do Rothenburga w powiecie Görlitz. Na łuku zakrętu, z nieznanych na razie przyczyn, skrzynki z piwem Landskron poluzowały się i wypadłu z naczepy prosto na drogę i przydrożnego rowu. 

Droga musiała zostać zamknięta a służby zajęły się usuwaniem szkód. Niestety spora część butelek z piwem potłukła się, a trunek wylał się na drogę. Straty oszacowano na 7 tys. euro. 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również