NaStyku.pl

Pandzia dziupla w Zoo Görlitz gwarancją udanych wakacji wśród zwierząt

Zoo Görlitz otwiera kalendarz rezerwacji na sezon urlopowy 2024.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Pandzia dziupla w Zoo Görlitz, to miejsce idealne dla miłośników przyrody, którzy od zawsze chcieli spędzić wakacje w otoczeniu zwierząt. Wakacje w zoo to obietnica relaksu i wyjątkowych przeżyć związanych ze zwierzętami, które już teraz można rezerwować na przyszły rok, tutaj: www.tierpark-goerlitz.de/pl/Urlop-w-zoo.html

Goście przebywający w apartamencie mają możliwość, jeszcze przed otwarciem zoo, powiedzieć dzień dobry wciąż drzemiącym kangurom, biegającym po łące świstakom oraz przeżuwającym z apetytem alpakom. Zanim do zoo wejdą pozostali goście, można w porannej ciszy rozkoszować się spotkaniami na wyłączność z pandą czerwoną, wydrą pluskającą się w stawie Doliny Łużyckiej i innymi zwierzętami, które witają kolejny dzień. „Nasi goście mają także możliwość, aby wcielić się w rolę opiekuna zwierząt, pomagając w karmieniu zwierząt, a także zaglądając za kulisy zoo" - mówi dyrektor zoo, dr Sven Hammer. Oczywiście cena apartamentu zawiera codzienny wstęp do zoo, przez cały okres pobytu.” Zoo Goerlitz wraz z nowym terrarium dla świń, Osłolandią oraz Wioską Tybetańską i wieloma innymi atrakcjami jest gwarancją doskonałej przygody wakacyjnej.

Informacje dotyczące urlopu w zoo dostępne są na stronie www.tierpark-goerlitz.de/pl/Urlop-w-zoo.html . Do ZOObaczenia w „Pandziej dziupli", miejscu, w którym spędzisz wspaniałe wakacje wśród zwierząt!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również