NaStyku.pl

Nowa oferta od Naszego Zoo. Spędź tam urlop!

Zoo Görlitz oferuje relaks i niekończącą się przygodę ze zwierzętami. Spędź rodzinne wakacje w specjalnie przystosowanym apartamencie w zoo, w otoczeniu jego mieszkańców.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Obudzeni nawoływaniem pawi, przeciągamy się obserwując z okna szalejące mangusty.
Poranną ciszę, zakłóca jedynie śpiew ptaków lub przeżuwanie wielbłądów. Głaskać króliki, czesać kozy, odkrywać przygody w Stodole Odkrywców. . . tak można rozpocząć urlop i to nawet już dziś w ZOO Görlitz-Zgorzelec.

Apartament „Pandzia dziupla” o powierzchni 69 m² w zabytkowej, bocianiej willi zoo został stworzony w zgodzie z zamiłowaniem do natury oraz dbałością o szczegóły. W skład apartamentu wchodzą: salon z piętrowym łóżkiem, sypialnia, kuchnia i łazienka. Jest on idealnie wyposażony na rodzinne wakacje.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy stworzyć kolejną ofertę dla wszystkich miłośników zoo, którzy nadal są nienasyceni jego pięknem – mówi dyrektor zoo dr. Sven Hammer. Dodatkową atrakcją dla gości apartamentu jest możliwość wybrania się z opiekunem zwierząt na popołudniowe karmienie zwierząt - dodaje.

Wszystkie informacje na temat Urlopu w Zoo dostępne są na stronie internetowej urlaubimzoo.de/ także w wersji polskojęzycznej/.

Zoo Görlitz, które otrzymało nagrodę od familienausflug.info-Award jako saksoński cel wycieczek roku 2022, zaprasza do rezerwacji i życzy radosnych chwil oraz nieskończonej przygody w zoo, w wolnym czasie.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również