NaStyku.pl

Nowa atrakcja w regionie! Nad Berzdorfer See zagramy w minigolfa

Nad jeziorem Berzdorfer See w Görlitz powstaje pole do minigolfa. Zajmie około 3300 metrów kwadratowych i będzie liczyć 18 dołków o zróżnicowanej trudności.
Nad Berzdorfer See powstaje pole minigolfowe - zdjęcie nr 10
Nad Berzdorfer See powstaje pole minigolfowe - zdjęcie nr 10

Berzdorfer See to sztuczne jezioro, które powstało na terenie pokopalnianym. Pokochali je turyści z Polski, Niemiec i Czech, którzy chętnie spędzają tam wolny czas. Oferta turystyczno-wypoczynkowa tego miejsca stale się rozwija. Tym razem w pięknym otoczeniu jeziora powstaje pole do minigolfa.

Budową zajmuje się Abenteuer GolfProject GmbH, która weszła na plac budowy 2 listopada 2020 r. Na powierzchni około 3 300 metrów kwadratowych znajdzie się 18 dołków o zróżnicowanej skali trudności, a wszystko w otoczeniu miniatur regionalnych i krajowych zabytków. Wyposażenie pola minigolfowego w elementy, takie jak różnego rodzaju wzniesienia i przeszkody sprawi, że gra będzie ciekawsza i bardziej ekscytująca zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy.

Minigolf to gra bardzo wciągająca, przy której wspólnie można spędzić przyjemne chwile na świeżym powietrzu. W trakcie gry uczestnik porusza się po specjalnych torach, zwanych stanowiskami. Gra polega na umieszczeniu, jak najmniejszą liczbą uderzeń, piłki w dołkach na końcu każdego toru, przy pomocy specjalnego kija.

 

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również