NaStyku.pl

Niemiecki dla piątoklasistów

Tradycyjnie już wraz z nadejściem września Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz zaprasza na kursy języka niemieckiego uczniów klas piątych ze Zgorzelca i okolic.
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz | materiały prasowe
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz | materiały prasowe

To oferta dla tych, którzy myślą o podjęciu w przyszłości nauki na dwunarodowym-dwujęzycznym polsko-niemieckim profilu kształcenia.

Zapisy na kurs będą trwały do 13 września. Wcześniej, w poniedziałek, 9 września, o godzinie 17.30, w sali 22 na drugim piętrze budynku Anne, przy Annegasse 4 w Görlitz (obok Grubej Wieży) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas 5 zainteresowanych nauką w Augustum-Annen-Gymnasum.

Jak zgłosić dziecko na kurs ?

Aby zapisać dziecko na kurs przygotowawczy należy ze strony anne-augustum.de/images/Lehrer/Korman/formularz_wniosku_o_przyjcie_na_kurs.pdf, pobrać formularz wniosku, wypełnić i po zeskanowaniu wraz z kopią świadectwa klasy czwartej (w formacie pdf.) przesłać na adres Rekrutacja@gym-augustum-anne.goerlitz.de w temacie wpisując: Dokumenty rekrutacyjne kurs klasa 5”

Koordynator profilu dr Agnieszka Korman. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zmodernizowane drogi wojewódzkie w powiecie zgorzeleckim / fot. UMWD

Dwie wojewódzkie drogi wyremontowane

Na granicy
piątek, 13 września 2019, 16:28
Zakończył się projekt modernizacji dwóch dróg wojewódzkich w powiecie zgorzeleckim. Warta w sumie ponad 10 milionów euro inwestycja ma usprawnić ruch graniczny w okolicy.

Zobacz również