NaStyku.pl

Niemiecki dla piątoklasistów

Tradycyjnie już wraz z nadejściem września Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz zaprasza na kursy języka niemieckiego uczniów klas piątych ze Zgorzelca i okolic.
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz | materiały prasowe
Augustum-Annen-Gymnasium w Görlitz | materiały prasowe

To oferta dla tych, którzy myślą o podjęciu w przyszłości nauki na dwunarodowym-dwujęzycznym polsko-niemieckim profilu kształcenia.

Zapisy na kurs będą trwały do 13 września. Wcześniej, w poniedziałek, 9 września, o godzinie 17.30, w sali 22 na drugim piętrze budynku Anne, przy Annegasse 4 w Görlitz (obok Grubej Wieży) odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klas 5 zainteresowanych nauką w Augustum-Annen-Gymnasum.

Jak zgłosić dziecko na kurs ?

Aby zapisać dziecko na kurs przygotowawczy należy ze strony anne-augustum.de/images/Lehrer/Korman/formularz_wniosku_o_przyjcie_na_kurs.pdf, pobrać formularz wniosku, wypełnić i po zeskanowaniu wraz z kopią świadectwa klasy czwartej (w formacie pdf.) przesłać na adres Rekrutacja@gym-augustum-anne.goerlitz.de w temacie wpisując: Dokumenty rekrutacyjne kurs klasa 5”

Koordynator profilu dr Agnieszka Korman. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skradziony samochód oraz funkcjonariusz straży granicznej / fot NOSG

Odzyskano samochód o wartości 160 tys. zł

Na granicy
wtorek, 21 stycznia 2020, 10:55
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu odzyskali skradziony w Niemczech samochód marki Fiat Camper o wartości 160 tys. zł – informuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Zobacz również

Straż Graniczna, zdjęcie ilustracyjne / fot. NOSG
Na granicy
wtorek, 07 stycznia 2020, 16:17

Telefon po pomoc

Kierownik zmiany w Placówce Straży Granicznej odebrał dramatyczny telefon. Dzwoniąca...