NaStyku.pl

Miłosne opowieści ze świata zwierząt w Zoo Görlitz

Czy zwierzęta też się całują? Jak randkują zwierzęta w zoo? I czy zwierzęce dzieci chodzą do przedszkola? Młodzi i starsi poszukiwacze przygód mogą poznać sedno tych pasjonujących pytań w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Zoo Görlitz.
fot. www.zoo-goerlitz.de
fot. www.zoo-goerlitz.de

Miłosny spacer po zoo odbędzie się pod przewodnictwem nowej pedagog, Franziski Leonhardt i z pewnością będzie się czym zachwycać.

Bea i Beato, para gwarków z Naszego Zoo, są sobie przeznaczeni i sukcesywnie się rozmnażają. Jednak nie jest to takie oczywiste, gwarki są bardzo wymagające, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego partnera. Dlatego stworzono dla nich specjalne centrum randkowe, które znajduje się w Parku Ptaków Marlow - wyjaśnia Franziska Leonhardt. - Kangury dobierają się w pary bardziej brutalnie, w wyniku walk bokserskich samców o prawo do samic. Nawet w przypadku mniej znanych mieszkańców ogrodów zoologicznych, takich jak jaszczurki krokodylowe, można odkryć niesamowite fakty. Ich młode rozwijają się w jajach, ale samice w ogóle ich nie składają - dodaje.

Jak to możliwe? Odpowiedź na to pytanie oraz wiele interesujących faktów z miłosnego życia zwierząt można zdobyć w każdy wtorek i piątek od 13 do 26 lutego 2023 o godz. 14:00, podczas saksońskich ferii zimowych. Spotkanie przy Ogrodzie Mangust. Udział w miłosnym spacerze jest bezpłatny, w ramach regularnego, dziennego biletu wstępu do zoo. 

Miłosne opowieści dostępne są także w j.polskim we wtorek 14 lutego i piątek 17 lutego.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz

www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de

https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html

tel. + 48 511 265 954+49 3581 66 93000

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również