NaStyku.pl

Letni CYRKUS czeka. Zgłoś się!

Już po raz trzynasty stowarzyszenie KulturBrücken Görlitz organizuje w dniach od 8 do 13 lipca, obóz cyrkowy dla 60. młodych pasjonatów sztuki nieoczywistej z Polski i Niemiec.
Cyrkus Klingewalde / fot. organizatorzy
Cyrkus Klingewalde / fot. organizatorzy

Podobnie jak rok temu, gościny cyrkowcom użyczy położony nieopodal Görlitz zamek Klingewalde.

Tygodniowy pobyt w Klingewalde, podobnie jak w poprzednich latach, wypełnią uczestnikom warsztaty i zajęcia, podczas których będą rozwijać swoją zwinność i wiele mniej lub bardziej przydatnych umiejętności jak np.: jazda na monocyklu, żonglerka, czy klaunada, doskonale się przy tym bawiąc, integrując i nawiązując nowe przyjaźnie i kontakty. Będą budować scenografię, grać na instrumentach i pracować nad własnym programem, który na zakończenie zaprezentują szerokiej publiczności podczas premierowego przedstawienia w parku na niemieckim nadbrzeżu Nysy Łużyckiej w Görlitz.

Zakwaterowanie: w namiotach lub w przypadku niedostatecznie zadowalającej pogody lub jej nagłego załamania, pod pałacowym dachem, opieka: polsko-niemiecka doświadczona, fachowa, ale też pełna życia i humoru kadra instruktorów i opiekunów, koszt z wyżywieniem, transportem i pięknymi okolicznościami zamkowego otoczenia: 350 zł od osoby. To jednak tylko połowa sukcesu. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko 60 adeptów cyrkowej sztuki w wieku od 9 do 18 lat z Polski i Niemiec. Zainteresowani udziałem już teraz mogą przesyłać swoje zgłoszenia. Organizatorzy czekają na nie pod adresem: kontakt@cyrkus.eu. Można też wspomóc projekt darowizną.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cyrkus.eu

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

25. Międzynarodowy Dzień Inwalidy 2019 w Zgorzelcu - zdjęcie nr 42

Naukowcy z całego świata spotkali się w Zgorzelcu

Na granicy
poniedziałek, 01 kwietnia 2019, 10:09
74 naukowców z 15 państw świata już po raz 25. spotkało się w Zgorzelcu na poświęconej zagadnieniom fizjoterapii konferencji naukowej, towarzyszącej jubileuszowym obchodom Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

Zobacz również