NaStyku.pl

Już za tydzień zapraszamy na 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce w Görlitz!

1 grudnia w budynku nowo powstajacego Centrum dla Dziecka i Rodziny w Görlitz odbędą się 1. Polsko-Niemieckie Targi Dziecięce. Do udziału w nich organizatorzy zaprosili lokalne i ponadregionalne firmy oraz organizacje z branży niemowlęcej i dziecięcej.
Specjalnie dla rodziców i przyszłych rodziców rusza pierwsza edycja wyjątkowych Targów Dziecięcych w Görlitz
Specjalnie dla rodziców i przyszłych rodziców rusza pierwsza edycja wyjątkowych Targów Dziecięcych w Görlitz

Na gości targów czeka szeroka gama produktów, w tym ubranka hand made, chusty i nosidła, foteliki samochodowe, akcesoria niemowlęce i dziecięce, zabawki. Oprócz tego na miejscu będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie chustonoszenia, czy też profilaktyki stomatologicznej u dzieci. Liczne wykłady i warsztaty zaproszą do zgłębienia wiedzy na tematy okołodziecięce, takie jak zalety korzystania z pieluch materiałowych czy też karmienia piersią.

Loteria fantowa z wyjątkowymi nagrodami od naszych wystawców i sponsorów (w tym m.in. fotelik samochodowy, nosidło, vouchery, ...) zaprasza do wypróbowania swego szczęścia!

Także dla starszego rodzeństwa znajdzie się tu coś ciekawego – w specjalnym kąciku dzieci będą miały okazję wyszaleć się, podczas gdy rodzice obok w spokoju wypiją kawę i zjedzą ciastko.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny!

Link do wydarzenia na FB TUTAJ.

Osoba kontaktowa:

Magdalena Zielińska-König                          

Email: jakobsenkel@gmail.com

Nr tel.: +49 17661083299    

POLSKO-NIEMIECKIE TARGI DZIECIĘCE

Centrum dla Dziecka i Rodziny "KommSpielen bei JakobsEnkeln"

Jakobstrasse 5

02826 Görlitz

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną / fot. Policja Brandenburska

Policja poszukuje zaginionego mężczyzny

Na granicy
czwartek, 21 lutego 2019, 09:13
23 października 2018 r. w miejscowości Forst/Łużyce w Niemczech zaginął Marek Słomka. Według informacji Policji Brandenburskiej mężczyzna mógł przebywać na terenie Lubska lub w jego okolicach. Mógł też udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4.

Zobacz również