NaStyku.pl

Interesuje cię zawód filmowca? Przyjdź na darmowe szkolenie do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu

Od dziesięcioleci Görlitz jest miastem filmowym, w którym nakręcono ponad sto filmów. To dobry powód, dla którego Saksońska Akademia Filmowa wybrała Görlitz jako miejsce szkolenia i dalszego kształcenia w zawodzie filmowca. Również możesz z tego skorzystać
fot. Organizator
fot. Organizator

Stowarzyszenie GÜSA e.V. i MDK Zgorzelec zapraszają! 

Obecnie oferowane jest dalsze szkolenie w trzech obszarach: produkcja filmowa, sprzęt filmowy oraz kamera i światło. Planowane są dodatkowe kursy.
 
Stowarzyszeniu GÜSA e.V., udało się przekonać dyrektora uczelni, pana Bernda Hölskena, dyrektora Saksońskiej Akademii
Filmowej w Görlitz, do spotkania w Zgorzelcu. Mamy możliwość zadawania pytań, wysłuchamy sprawozdania z bieżącej działalności i określenia celów. Oferujemy możliwość dowiedzenia się więcej na temat tej rozwijającej się branży w naszym mieście.
 
Zapraszamy na wykład „Szkolenie zawodów filmowych” 21 marca 2023 r. w Domu Kultury w Zgorzelcu o godz. 15. (sala kinowa).
 
Udział jest bezpłatny, mile widziane datki.
 

Zobacz też: 

Góry świata w obiektywie Nienartowicza

Zapraszamy na Festiwal Teatralny J-O-Ś

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. F. Leonhardt

Solidarni z Tybetem!

Na granicy
piątek, 17 marca 2023, 09:22
Tybetańska flaga powiewa w Zoo Görlitz jako symbol solidarności
fot. Sinsay

Nowy salon polskiej marki w Twoim mieście!

Na granicy
środa, 15 marca 2023, 12:40
Jeśli szukasz modnych i stylowych ubrań oraz dodatków w przystępnych cenach, to koniecznie odwiedź najnowszy salon Sinsay w Zgorzelcu.

Zobacz również