NaStyku.pl

Interesuje cię zawód filmowca? Przyjdź na darmowe szkolenie do Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu

Od dziesięcioleci Görlitz jest miastem filmowym, w którym nakręcono ponad sto filmów. To dobry powód, dla którego Saksońska Akademia Filmowa wybrała Görlitz jako miejsce szkolenia i dalszego kształcenia w zawodzie filmowca. Również możesz z tego skorzystać
fot. Organizator
fot. Organizator

Stowarzyszenie GÜSA e.V. i MDK Zgorzelec zapraszają! 

Obecnie oferowane jest dalsze szkolenie w trzech obszarach: produkcja filmowa, sprzęt filmowy oraz kamera i światło. Planowane są dodatkowe kursy.
 
Stowarzyszeniu GÜSA e.V., udało się przekonać dyrektora uczelni, pana Bernda Hölskena, dyrektora Saksońskiej Akademii
Filmowej w Görlitz, do spotkania w Zgorzelcu. Mamy możliwość zadawania pytań, wysłuchamy sprawozdania z bieżącej działalności i określenia celów. Oferujemy możliwość dowiedzenia się więcej na temat tej rozwijającej się branży w naszym mieście.
 
Zapraszamy na wykład „Szkolenie zawodów filmowych” 21 marca 2023 r. w Domu Kultury w Zgorzelcu o godz. 15. (sala kinowa).
 
Udział jest bezpłatny, mile widziane datki.
 

Zobacz też: 

Góry świata w obiektywie Nienartowicza

Zapraszamy na Festiwal Teatralny J-O-Ś

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Drugi Marsz Równości przejdzie też przez Zgorzelec

Na granicy
czwartek, 28 września 2023, 11:31
Drugi Marsz Równości (Christopher Street Day) w Görlitz odbędzie się w sobotę 30 września pod hasłem „Hand in Hand – miteinander gehen! Chodźmy razem, trzymając się za ręce!”. W tym roku przejdzie też przez Zgorzelec.
fot. Nasze Zoo

Dynie dla Zoo Görlitz!

Na granicy
wtorek, 26 września 2023, 18:53
Zoo w Görlitz przyjmie dary w postaci dyń, które wielu gości odwiedzających Zoo uprawia w swoich przydomowych ogródkach. Każdą nienaruszoną dynię, niezależnie od jej rozmiaru czy koloru, można przynieść jako darowiznę do kasy Zoo Görlitz do 1 października.

Zobacz również