NaStyku.pl

Hradek nad Nysą: Wypadek na budowie. Pacjenta transportowano na dół żurawiem

W nietypowej akcji ratunkowej uczestniczyli w ostatnich dniach strażacy z Hradka nad Nysą, gdzie doszło do wypadku na budowie.
fot. Hasiči Hrádek nad Nisou
fot. Hasiči Hrádek nad Nisou

Strażacy z Hradka nad Nysą zostali wezwani do wypadku, do którego doszło na budowie. Poszkodowany mężczyzna znajdował się na 3 piętrze budowanego budynku. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyzna został umieszczony na noszach, jednak by przetransportować go na dół użyto żurawia budowlanego, który zwiózł poszkodowanego i ratowników. Następnie został przekazany zespołowi karatki pogotowia i przetransportowany do szpitala. 

fot. fot. Hasiči Hrádek nad Nisou (3)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również