NaStyku.pl

Hospicjum "Formuła Dobra" i dolnośląska wyprawa po Dobro

18 lutego 2018 roku, w niedzielę, do pierwszego miasta na mapie Konwoju Dobra - Zgorzelca, zawita Mobilny Punkt Poboru Dobra Stowarzyszenia Medycznego Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra", Organizacji Pożytku Publicznego.
Przyjdź w najbliższą niedzielę do CHR Zgorzelec Plaza i dowiedz się więcej na temat Konwoju Dobra. | materiały prasowe
Przyjdź w najbliższą niedzielę do CHR Zgorzelec Plaza i dowiedz się więcej na temat Konwoju Dobra. | materiały prasowe

Dom, tam niesiemy pomoc

Wiele rodzin dotkniętych nieuleczalną chorobą dziecka, szczególnie z mniejszych miejscowości Dolnego Śląska, nie ma Internetu, nie wie, gdzie szukać potrzebnych informacji lub co gorsza, postrzega hospicjum jako miejsce, gdzie dzieci umierają. Dlatego wyruszamy ze wsparciem informacyjnym dla rodzin lub osób z miejscowości, gdzie zawita konwój, zainteresowanych informacją medyczną, terapeutyczną, psychologiczną lub duchową, dotyczących dziecięcego hospicjum domowego.

Mieszkańcu Dolnego Śląska jesteś Bohaterem naszej opowieści

Startujesz jako zwyczajna osoba, może jesteś studentem, lekarzem, piekarzem, może burmistrzem a może mamą opiekującą się dziećmi w domu. Zapraszamy Cię, przyjdź i poznaj nas. Wpisz do Księgi Dobra swoje dobre słowa, które może pomogą komuś w potrzebie. Pobierz baloniki z dobrym słowem, które symbolizują naszych podopiecznych. Może po tym spotkaniu zostaniesz naszym wolontariuszem, może członkiem naszego zespołu medycznego, a może potrzebujesz naszej opieki lub wsparcia. A może zechcesz stać się Bohaterem Wyprawy Po Jeden Procent Dobra? My pomagamy nieuleczalnie Chorym Dzieciom i wspieramy Rodziny. Poznaj nas i poczuj, jak działa Twoja Formuła Dobra. To nasz komunikat dla mieszkańców miejscowości, które odwiedzi Konwój Dobra. 

Zgorzelec, pierwszy na mapie Konwoju Dobra

W Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza Zgorzelec, przy ulicy Armii Krajowej 52a, od godziny 14:00 do 16:00, czekać będą na zainteresowane informacją osoby, przedstawiciele zespołu medycznego oraz wolontariusze. Dla wszystkich mieszkańców Zgorzelca nasz Mobilny Punkt Poboru Dobra, zaopatrzony będzie w materiały informacyjne i nasze symbole, baloniki z dobrym słowem i księgę dobra. Dla naszych Gości mamy również mały upominek - zakładkę do książki z miejscem do zapisywania dobrych słów z czytanych lektur. Będziemy również rozprowadzać otrzymane od Darczyńców książki.

Wraz z Burmistrzem Miasta Zgorzelec – Rafałem Groniczem oraz Centrum Handlowo – Rozrywkowym Plaza Zgorzelec – Partnerami Wydarzenia, serdecznie zapraszamy mieszkańców Zgorzelca i okolic do odwiedzenia Mobilnego Punktu Poboru Dobra Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra". Czekamy na Was!

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pociąg Kolei Dolnośląskich / fot. KD

Lepsza oferta Euro-Nysa-Ticket

Na granicy
czwartek, 01 kwietnia 2021, 08:38
Bilety Euro-Nysa-Ticket pozwalają za przystępną cenę podróżować w regionie przygranicznym Polski, Niemiec i Czech. Od 1 kwietnia 2021 roku do oferty wejdą nowe bilety trzydniowe, a możliwość darmowych przejazdów zyskają dzieci do 15. roku życia.

Zobacz również