NaStyku.pl

Gadżety miejskie nie tylko dla turystów!

Szukacie prezentu dla bliskich i znajomych, którzy odwiedzają Was w Zgorzelcu? Wstąpcie do Punktu Informacji Turystycznej, gdzie znajdziecie szeroki wybór gadżetów miejskich, które doskonale nadają się na tego typu prezent.
Zgorzeleckie gadżety miejskie
Zgorzeleckie gadżety miejskie

W Punkcie Informacji Turystycznej mogą Państwo nie tylko uzyskać informacje na temat atrakcji Zgorzelca i okolic, otrzymać darmowe materiały o mieście, czy zakupić mapy, przewodniki i książki dotyczące naszego regionu i jego historii. Mogą Państwo również zakupić gadżety miejskie, które, poza tym, że są doskonałą pamiątką z podróży, są również świetnym prezentem dla bliskich i znajomych, którzy odwiedzają Państwa w Zgorzelcu.

Zresztą... gadżety nadają się również dla mieszkańców Zgorzelca!

Do wyboru są m.in. pocztówki, magnesy, odblaski, T-shirty, breloki, parasole, torby i worki oraz coś dla spóźnialskich - gadżety Jakubowe z tegorocznej edycji - kufle, torby, gry jenga i domino, breloki i magnesy, fartuchy, deski do krojenia i wiele innych.

Zapraszamy do Punktu codziennie w godz.:

Pn-Pt 10:00-18:00,

Sb 9:00-17:00,

Nd 11:00-16:00,

ul. Daszyńskiego 12

tel. +48 511 426 761

facebook.pl/domjakuba

www.it.zgorzelec.eu

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Polsko-czeskie rozmowy o wodzie / fot. UMiG Bogatynia

Woda z Bogatyni popłynie do Czech?

Na granicy
środa, 09 października 2019, 08:57
W bogatyńskim urzędzie odbyło się spotkanie dotyczące możliwości zaopatrzenia mieszkańców pobliskich czeskich miejscowości w wodę pitną z Bogatyni.
14. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa-Miasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa

14. Bieg przy Pochodniach. Ruszyły zapisy!

Na granicy
poniedziałek, 07 października 2019, 13:07
Zapraszamy na bieg w Parku Mostów | 14. Bieg przy Pochodniach Mostami Europa – Miasta Görlitz – Zgorzelec im. Heinza Andersa, który odbędzie się 25 października 2019r. (piątek).

Zobacz również