NaStyku.pl

Festyn oraz pchli targ pod hasłem "dookoła zwierząt" w Görlitzkim Zoo

9 września 2018 w godz. od 10:00 do 18:00 Naturschutz-Tierpark Nasze Zoo Görlitz-Zgorzelec zaprasza wszystkich przyjacół i sympatyków zwierząt, wystawców oraz kupujących na wspólne świętowanie tradycyjnego festynu.
Fot.: www.zoo-goerlitz.de C.Hammer
Fot.: www.zoo-goerlitz.de C.Hammer

Podczas tegorocznej imprezy ciekawscy będą mogli zajrzeć za kulisy kuchni dla zwierząt, gdzie dowiedzą się jak przygotować pokarm dla ponad 500 mieszkańców zoo, bądź dowiedzieć się ciekawostek na temat zwierzęcych mieszkańców zoo, podczas ich prezentacji. 

Tego dnia znaczącą rolę w Naszym Zoo odgrywać będzie tematyka ochrony przyrody i gatunków. Zainteresowanym tą tematyką cennych informacji dostarczy kufer ochrony gatunków WWF z prawdzwymi dowodami rzeczowymi skonfiskowanymi przez Urząd Celny. Oprócz wielu innych atrakcji oferowanych przez pracowników zoo, warto odwiedzić także "promenadę kupiecką" w wiosce tybetańskiej. Tutaj można będzie spotkać handlowców z regionalnymi produktami naturalnymi, zabawkami oraz stoskami kreatywnymi. Na balkonie domu tybetańskiego przyłączyć się do ćwiczących jogę. A na łące festynowej łapać owady w siatkę! 

Małe upominki znajdą się na pierwszym organizowanym w Naszym Zoo pchlim targu "dookoła zwierząt". Na łące festynowej znajdzie się wiele rzeczy do kupna i sprzedaży: od smyczy dla czworonogów, encyklopedię z rasami kur, po koszulki z motywem lamparta. 

Prywatne zgłoszenia udziału w pchlim targu wciąż są przyjmowane. A kto dopiero w niedzielę wpadnie na pomysł, aby sprzedać swojego pluszaka, może spontanicznie zająć miejsce na przyniesionym ze sobą kocu i spróbować kupieckiego szczęścia. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

25. Międzynarodowy Dzień Inwalidy 2019 w Zgorzelcu - zdjęcie nr 42

Naukowcy z całego świata spotkali się w Zgorzelcu

Na granicy
poniedziałek, 01 kwietnia 2019, 10:09
74 naukowców z 15 państw świata już po raz 25. spotkało się w Zgorzelcu na poświęconej zagadnieniom fizjoterapii konferencji naukowej, towarzyszącej jubileuszowym obchodom Międzynarodowego Dnia Inwalidy.

Zobacz również