NaStyku.pl

Długi czerwcowy weekend w Zoo Goerlitz

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata - te wszystkie atrakcja czekają w Naszym Zoo Goerlitz - Zgorzelec.
Naturschutz-Tierpark  Goerlitz
Naturschutz-Tierpark Goerlitz

Przed nami długi, czerwcowy weekend. Nasze Zoo Goerlitz - Zgorzelec zaprasza mieszkańców do odwiedziń. W tym czasie będzie czynne. 

Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust, Bistro „Korytkowo”, nowo otwarty wybieg dla korsaków w Wiosce Tybetańskiej, a dla podniebienia pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo” z regionalnymi, ekologicznymi potrawami oraz wiele innych atrakcji czeka na Was w Zoo Goerlitz 365 dni w roku, także w Boże Ciało!

Zoo Goerlitz położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice wszelkie tablice informacyjne przy wybiegach, grach i zabawach edukacyjnych i inne są w języku polskim, niemieckim, i angielskim. Obsługa w kasie oraz w barze także obsłuży was w języku polskim!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również