NaStyku.pl

Czechy: Tragiczny wypadek w Karkonoszach. Drzewo zmiażdżyło przejeżdżające auto. Zginęły trzy osoby.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 19 czerwca pomiędzy czeskimi miejscowościami Temny Dul a Mała Upa. Na przejeżdżające auto spadł potężny świerk. Na miejscu zginęły trzy osoby.
Hasiči obce Horní Maršov
Hasiči obce Horní Maršov

Jak informują strażacy z czeskiej jednostki Hasiči obce Horní Maršov tragedia rozegrała się około godz. 13 w niedzielę 19 czerwca. Na jadący od strony Temnego Dolu w kierunku Małej Upy samochód, nagle spadł potężny konar drzewa. Niestety trzy osoby zginęły na miejscu. Nie miały szans na przeżycie. Strażacy natomiast walczyli o życie kierowcy, który utkął w zmiażdżonym samochodzie. 

We współpracy z zastępami ZZS i kolegami z Peca pod Śnieżką wykonujemy wyzwolenie kierowcy z całkowicie zdeformowanego wnętrza pojazdu za pomocą hydraulicznego urządzenia uwalniania - informujś strażacy z Hasiči obce Horní Maršov. 

Nieco więcej światła na tragiczny wypadek w Karkonoszach rzuca Gazeta Wrocławska. Jak podaje internetowy dziennik w wypadku zginęły dwie kobiety w wieku 76 i 88 lat oraz 15-letni chłopiec. Kierowca, 76-letni mężczyzna został helikopterem przetransportowany do szpitala. Teraz sprawą zajmuje się czeska policja. 

fot. Hasiči obce Horní Maršov (8)

Polecamy: 

Strażacy walczyli z pożarem w Borach Dolnośląskich

Tragiczny wypadek w Żaganiu. Pod kołami auta zginął 2,5 letni chłopiec. Opiekowała się nim pijana babcia

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również