NaStyku.pl

Casting do filmu: Cometh Girl

Reżyserzy szukają dziewczyny w wieku 14-17 lat, która mówi natywnie po niemiecku i zna polski na podstawowym poziomie (lub lepszym).
Casting do filmu: Cometh Girl
Casting do filmu: Cometh Girl

Opis filmu: Cometh Girl - film drogi. Głównymi bohaterkami są dwie siostry: Kasia - pyskata, buntownicza, wychowana w Polsce przez babcię w domu, w którym zawsze brakowało pieniędzy. Ania wychowana w Niemczech, dorasta w dobrobycie i w zgodzie z otaczającym ją światem. Dziewczyny dorastają nie wiedząc o swoim istnieniu. Poznają się po latach i jadą razem w podróż, aby zmierzyć się z tajemnicami, w które od zawsze uwikłana była ich rodzina. Trochę dramat, ale bardziej czarna komedia.

Casting: ANIA (14-15 lat) - córka polskich imigrantów, urodziła się w Niemczech. Mówi perfekcyjnie po niemiecku, a po polsku z błędami. Bystra, wychowana w dobrobycie. Nastolatka, ale jeszcze trochę dziecko. Młodsza siostra głównej bohaterki - Kasi (17 lat). Czujemy, że jest od niej wyraźnie młodsza (także psychicznie), nie tak doświadczona, dlatego ważne, żeby nie wyglądała na starszą niż jest. Ciepła, czuje się do niej sympatię w przeciwieństwie do starszej siostry.

UWAGA: Osoby posiadające tylko niemieckie obywatelstwo muszą mieć w styczniu 2022 roku ukończone 16 lat. Osoby posiadające polskie lub podwójne obywatelstwo nie mają tego ograniczenia.

Reżyser: Danyael Sugawara studiował na Uniwersytecie Nowojorskim, później na Akademii Filmowej w Amsterdamie, gdzie został przyjęty na Wydział Reżyserii. Pracował przy wielu różnych produkcjach NFTA, z takimi aktorami jak Nelly Frijda, Liesbeth Kamerling i Sijtze van der Meer. Jako „young talent” w agencji reklamowej Artcore zdobył nagrodę VCP-Kodak Student Award. Danyael przygotowuje obecnie swój czwarty film fabularny pt. „Cometh Girl”.

Produkcja: OAK Motion Pictures to dom produkcyjny z główną siedzibą w Amsterdamie w Holandii. OAK rozwija i (ko)produkuje filmy fabularne oraz telewizyjne na rynek krajowy i zagraniczny. Cenią przejrzystości, uczciwości, zrównoważony rozwój i zaufanie. Wierzą, że potrzeba czasu, aby rosnąć i rozwijać się. Tylko w ten sposób można zbudować solidną formę i tworzyć pasujące filmy. Misją jest inspirowanie i stawianie wyzwań reżyserom i scenarzystom. Wybierają tylko kilka projektów, nad którymi pracujemy, aby produkować odważne i przystępne filmy wysokiej jakości dla międzynarodowej publiczności. OAK jest członkiem z prawem głosu Europejskiej Akademii Filmowej, sieci EAVE, jak i sieci ACE.

Jak się zgłosić? spring-casting.com

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również