NaStyku.pl

50 procent zniżki na wstęp do Zoo Görlitz-Zgorzelec w poniedziałki

Zima to także dobry czas na wizytę w Zoo Görlitz. A dzięki 50% zniżce na dzienny bilet wstępu w poniedziałki, odwiedziny w zoo są teraz wyjątkowo korzystne.
fot. Nasze Zoo
fot. Nasze Zoo

Wiele zwierząt wygląda szczególnie imponująco w zimowej szacie: wielbłądy dwugarbne, jaki, manule, koziorożce i jelenie sika uroczo prezentują się w swoich grubych, zimowe futrach. Aleksandretty chińskie, tragopany temmincka, bażanty – uszaki siwe, wydry oraz sowy śnieżne, pochodzące z zimnych regionów, w niskich temperaturach czują się jak w domu. Zima to także okres godowy pand czerwonych. Czas, kiedy te małe, rude niedźwiadki są szczególnie aktywne.

Zoo Görlitz-Zgorzelec jest organizacją non-profit, która musi troszczyć się o swoich podopiecznych czworonogów, także zimą, kiedy zoo odwiedza mniej gości. Dlatego też zoo apeluje do wszystkich fanów o wsparcie w postaci odwiedzin w zoo. Kampania „50% zniżki na wstęp w poniedziałki” obowiązuje w dniach 29.01.2024, 05.02.2024 i 12.02.2024.  

Zatem, do ZOObaczenia!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Nasze Zoo

Parada garbów

Na granicy
poniedziałek, 15 lipca 2024, 11:34
Wielbłądzie źrebięta na letnich wakacjach w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec.

Zobacz również

fot. Nasze Zoo
Na granicy
wtorek, 02 lipca 2024, 09:11

Otwórz oczy na oczy

Wyjątkowe rallye po Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec od 1 lipca do...