NaStyku.pl

26 maja wszystkie mamy mogą liczyć na małą niespodziankę w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec

Jak co roku, tej wiosny także w Naszym Zoo roi się od małych zwierząt - królików, jeleni sika, jeżozwierzy, kangurów, kóz i świń. W Dniu Matki rozpieszczane są nie tylko mamy zwierząt, ale także mamy odwiedzające je.
fot. C.Hammer
fot. C.Hammer

Każda mama, która odwiedzi zoo ze swoimi dziećmi w Dniu Matki, otrzyma bezpłatną filiżankę kawy w barze "Korytkowo". W tym celu w kasie mamy otrzymają specjalnie oznaczony "żeton", który można wymienić w barze na filiżankę kawy.

Görlitzkie zoo, uhonorowane ponownie przez familieausflug.info-award jako ulubiony cel wycieczek saksońskich roku 2023, życzy wszystkim mamom wspaniałego Dnia Matki oraz wiele radości z rodzinnego spędzania czasu w zoo!

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Organizator

Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Na granicy
wtorek, 11 czerwca 2024, 10:37
Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata.

Zobacz również