NaStyku.pl

21 i 22 lutego -Strajk ostrzegawczy w Görlitz 21 lutego 2024

Odwołane kursy w komunikacji publicznej miasta Görlitz z powodu strajków. Mieszkańcy Europa – Miasta muszą liczyć się z utrudnieniami dzisiaj i jutro (21 i 22 lutego).
fot. GVB
fot. GVB

Ze względu na strajk ostrzegawczy zaplanowany przez związek zawodowy ver.di w transporcie lokalnym, w dniach 21 i 22 lutego wystąpią również ograniczenia i odwołania w transporcie miejskim w Görlitz.

Zakład Komunikacji Miejskiej Görlitz przygotował awaryjny rozkład jazdy na najbardziej uczęszczane linie na 21 lutego, według którego  kursować będą linie tramwajowe 1 i 2 oraz linia autobusowa B do godz. 20:00. Pozostałe linie autobusowe nie będą obsługiwane w środę.

 Na razie nie ma informacji o kursach autobusów i tramwajów w czwartek, 22 lutego.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również