NaStyku.pl

20 marca zgromadzenie rolników – utrudnienia w ruchu

Burmistrz Miasta Zgorzelec na podstawie art. 22 ust.5 ustawy z dnia 24 lipca 2015r. Prawo o zgromadzeniach zawiadamia, że w dniu 20.03.2024r. w godz. 11:00-18:00 przeprowadzone zostanie zgromadzenie publiczne.
fot. Miasto Zgorzelec
fot. Miasto Zgorzelec

Cel zgromadzenia: „Protest rolników – sprzeciw dla sytuacji do jakiej doprowadziła polityka Unii Europejskiej w rolnictwie”.
Trasa przejazdu uczestników zgromadzenia: od parkingu po byłym hipermarkecie Real przy ul. Słowiańskiej w kierunku Żarskiej Wsi drogą nr 30 i 94. Protest będzie miał charakter międzynarodowy z udziałem rolników z Niemiec i Czech. Przeprowadzony będzie w formie protestu stojącego na drodze nr 30 i 94 na odcinku między wyjazdem z placu po byłym hipermarkecie REAL a zjazdem z drogi nr 94 na 351 przy stacji paliw Lotos.

W tym dniu należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na wskazanym odcinku drogi oraz zaplanować podróż w taki sposób, aby uniknąć ewentualnych opóźnień.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. NOSG

Zgorzelec: Dziesięciu cudzoziemców zatrzymanych na terenie miasta

Na granicy
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:43
Dziesięciu cudzoziemców po odmowie wjazdu do Niemiec zawróciło do Zgorzelca gdzie zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wobec zatrzymanych wszczęto postępowania administracyjne w sprawie zobowiązania do powrotu.

Zobacz również