NaStyku.pl

17 dni, 17 potraw, godzina 17! Weź udział w akcji dobroczynnej

Choć do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, to organizatorzy corocznego jarmarku w Görlitz już teraz zapraszają do udziału w dobroczynnej akcji, z której dochód zostanie przeznaczony na wybrany cel charytatywny!
17 dni, 17 potraw, 17 godzina! Organizatorzy Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zapraszają do udziału w akcji dobroczynnej
17 dni, 17 potraw, 17 godzina! Organizatorzy Śląskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zapraszają do udziału w akcji dobroczynnej

17 dni, 17 potraw, zawsze o godz. 17:00 - to także tegoroczne motto dobroczynnej akcji, która odbywa się podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku w Görlitz. To wspólne przesięwzięcie Kulturservice Görlitz, organizatorów jarmarku i stowarzyszenia Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec. Codziennie inny zespół kucharski od 6 do 22 grudnia przygotowuje potrawę, sprzedaje ją za datki, a uzyskaną kwotę przekazuje na cel charytatywny.

Chętni, którzy chcą podjąć się gotowania (najlepiej zespół np. firmowy, czy grupa przyjaciół), mogą zgłaszać się na adres mejlowy: juliane.zachmann@goerlitz.de (wpisując dwie ewentualne daty, kiedy chcieliby gotować).

Zadaniem zespołu jest zrobienie zakupów i przyniesienie ze sobą potrzebnych garnków czy patelni. Naczynia i sztućce są dostępne na miejscu. Organizatorzy udostępniają stoisko do gotowania, kóre stanie na Dolnym Rynku (Untermarkt).

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Funkcjonariusze straży granicznej patrolujący "zieloną granicę" / fot. NOSG

Nielegalnie przez zieloną granicę

Na granicy
piątek, 29 maja 2020, 12:39
Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 33 obywateli Ukrainy, którzy nielegalnie próbowali przekroczyć granicę z Czechami.

Zobacz również