NaStyku.pl

Od 9 lipca zmiana zasad wjazdu do Republiki Czeskiej

W reakcji na odnotowywane w Czechach przypadki COVID wersja „delta”, od 9 lipca (piątek) zaostrzone zostaną zasady dotyczące wykazywania przez podróżujących tzw. bezinfekcyjności.
Od piątku 9 lipca zmiana zasad wjazdu do Republiki Czeskiej
Od piątku 9 lipca zmiana zasad wjazdu do Republiki Czeskiej

Konieczne będzie zaświadczenie o przyjęciu dwóch dawek szczepionki na COVID-19 (Unijny Certfikat Covidowy) lub zaświadczenie o odbyciu choroby. W przypadku osób niezaszczepionych podróżujących do naszych południowych sąsiadów wymagane stanie się wypełnienie formularza rejestracyjnego na granicy i przedstawienie negatywnego testu antygenowego lub PCR. Możliwe będzie wykonanie testu w Czechach lecz nie później niż piątego dnia po przyjeździe. Testów nie będą musiały robić osoby w pełni zaszczepione lub ozdrowieńcy. Do 9 lipca wjazd do Czech od strony Polski odbywa się bez ograniczeń.

Rozporządzenie czeskiego Ministra Zdrowia

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Casting do filmu: Cometh Girl

Casting do filmu: Cometh Girl

Na granicy
czwartek, 22 lipca 2021, 09:12
Reżyserzy szukają dziewczyny w wieku 14-17 lat, która mówi natywnie po niemiecku i zna polski na podstawowym poziomie (lub lepszym).

Zobacz również