NaStyku.pl

Zgorzelec jest w Twoich rękach! Co chcesz zmienić?

Wyobraź sobie, że możesz samodzielnie podejmować wszystkie decyzje dotyczące wyglądu, funkcjonowania i rozwoju Zgorzelca… Wiesz już co byś zmienił, aby nasze miasto stało się bardziej przyjazne? Pomóż nam znaleźć odpowiedź na to pytanie!
Jak stworzyć miasto bardziej przyjazne mieszkańcom? Pomóż nam znaleźć odpowiedź na to pytanie!
Jak stworzyć miasto bardziej przyjazne mieszkańcom? Pomóż nam znaleźć odpowiedź na to pytanie!

W Zgorzelcu mieszka ponad 30 tys. osób. Każda z nich jest inna i posiada odmienną opinię na temat miasta. Każda z nich ma inne zainteresowania, pomysły, potrzeby i oczekiwania. Każda z nich funkcjonuje w innym środowisku, wie z jakimi problemami borykają się ich dzieci, sąsiedzi, znajomi oraz współpracownicy. Każda z nich na pewno nie raz zastanawiała się, co chciałaby zmienić w Zgorzelcu, tak aby miasto stało się bardziej przyjazne mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym polsko-niemieckie pogranicze.

No właśnie, co właściwie należało by zmienić, poprawić lub wzmocnić? Tak aby Zgorzelec odpowiadał na różnorodne potrzeby mieszkańców, w tym osób które mają pewne ograniczenia związane z mobilnością lub percepcją. Stan dróg i chodników? Wybudować nowe mieszkania komunalne, parkingi? Rozbudować place zabaw dla dzieci lub obiekty sportowe? Stworzyć centrum miasta z prawdziwego zdarzenia, gdzie będzie można usiąść ze znajomymi i spędzić miło czas? Usprawnić komunikację miejską? Zadbać o poprawę bezpieczeństwa w mieście? Stworzyć nowe miejsca pracy? A może zupełnie coś innego?

Sam przyznasz, że potrzeb jest sporo… Dlatego jako redakcja www.nastyku.pl chcemy poznać Twoje oczekiwania! W tym celu przygotowaliśmy specjalną ankietę, w której pytamy m.in. o to, czego brakuje Ci w Zgorzelcu? Co chciałbyś zmienić oraz to, co Twoim zdaniem powinno być zrobione w mieście?

Chcemy zmieniać Zgorzelec razem z Tobą! Dlatego możesz być pewny, że wyniki ankiet przekażemy władzom samorządowym i zaapelujemy do nich, aby wzięli pod rozwagę życzenia mieszkańców i postarały się spełnić je chociaż w połowie.

Ankieta jest dostępna tutaj, a jej wypełnienie zajmie Ci tylko chwilę. 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Cały świat w Zgorzelcu, czyli XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy - zdjęcie nr 49

Zgorzelec po raz dwudziesty czwarty

Na granicy
poniedziałek, 19 marca 2018, 14:10
Międzynarodowy Dzień Inwalidy w Zgorzelcu 2018. W miniony weekend w Miejskim Domu Kultury odbyło się dwudzieste czwarte spotkanie lekarzy, fizjoterapeutów, inżynierów, biologów, pedagogów, pracowników pomocy społecznej oraz urzędników państwowych.
XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy Zgorzelec 2018.

XXIV edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy Zgorzelec 2018

Na granicy
środa, 14 marca 2018, 11:37
Przed nami 24. edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy "Życie bez bólu". Podobnie jak w latach poprzednich obchodom będzie towarzyszyć konferencja naukowa, na której zostaną omówione tematy z zakresu fizjoterapii, inżynierii biomedycznej i leczenia skolioz.

Zobacz również